ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://adeko.cz/

Úvodní stránka > Typové projekty rodinných domů > Projekty RD > 5 výhod typových projektů rodinných domů

5 výhod typových projektů rodinných domů

Chystáte se stavět rodinný dům. Máte vhodnou parcelu a potřebujete nutně projekt. Pokud možno, rychle, levně, ale aby byl kvalitní. Pak asi potřebujete typový projekt rodinného domu.

 


Jaké jsou výhody typových projektů rodinných domů?

1. Rychlost dodání typového projektu

Díky tomu, že nabízené projekty jsou zpravidla již zpracovány, je možno projekt dodat i během několika dnů, zpravidla však během 2 až 3 týdnů. Při vypracovávání individuálního návrhu domu jde spíše o měsíce. Hledá se dispozice, nejvhodnější řešení a pokud klient se vším souhlasí i zpracování projektu trvá i více než měsíc.

 

2. Široká nabídka

Kliknutím jednoho tlačítka na myši vašeho počítače máte k dispozici nepřeberné množství projektů. Můžete si vybírat podle nejrůznějších kritérií, podle velikosti, podle vzhledu atd. Tato výhoda v sobě může skrývat nejedno úskalí:

  • Můžete si vybrat špatně, protože upřednostníte něco a na něco jiného - důležitého nevzpomenete.
  • Vyberete si dům, který není vhodný pro vaši parcelu. Bude příliš široký, dlouhý, vysoký nebo jinak nevhodný a vás na to upozorní projektant, který bude dům osazovat na parcelu. Popřípadě vám stavební úřad sdělí, že dům nevyhovuje regulačním podmínkám pro dané území.
  • Začnete se ztrácet v té veliké záplavě projektů tak, že bude jen velmi obtížné si vybrat.

Proto vždy konzultujte svůj záměr s projektantem nebo s architektem! Nelitujte času ani peněz, protože dům si zpravidla pořizujete na celý život.

 

3. Nižší cena typového projektu

 Ano, cena typového projektu bývá nižší, než kdybyste si pořizovali individuální projekt. A o peníze, jak se říká, jde zpravidla až v první řadě. Jen nezapomeňte, že k ceně typového projektu je třeba přičíst projekt osazení do terénu a projekty přípojek, protože tyto se vždy musí zpracovat individuálně pro danou parcelu.

 

4. Reálná představa o domě - díky zpracovaným vizualizacím a fotografiím

Pokročilé počítačová grafika vám umožní podívat se na perspektivní a případně i rendrované fotorealistické pohledy domu, který třeba ještě neexistuje. Často se také uveřejňují fotografie již postavených domů, takže reálně vidíte, jak dům vypadá.

 

5. Kvalita zpracování projektu

Každý projekt by měl být kvalitní. Ale při opakovaném projektu a zpětné vazbě z realizace domu třeba dobré řešení nahradíte řešením lepším, jednodušším, levnějším. I toto je výhoda typového projektu.Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 774 315 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz