ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://adeko.cz/

Úvodní stránka > Typové projekty rodinných domů > Bungalovy > Bungalovy - oblíbený způsob bydlení

Bungalovy - oblíbený způsob bydlení

Větší bungalov u lesa

Představte si, že byt ve kterém bydlíte v panelovém domě, přenesete na svůj pozemek. Místnosti trošku zvětšíte, přidáte nějaký sklad pro kola a sekačku, popřípadě garáž a vznikne bungalov.

 

Jaké jsou hlavní výhody bungalovu?

Hlavní výhoda přízemního domu je nasnadě: vše v jedné úrovni, účelně propojené, bez schodů nebo jiných překážek. Navíc - z obývacího nebo z dětských pokojů vyjdete přímo na zahradu a žijete tak v sepětí s přírodou. I kvůli tomu přece chcete bydlet v rodinném domě, že?


Levný bungalov u Havířova

Je bungalov levnější?

Ano, bungalov je do určité plošné velikosti levnější, protože jeho konstrukce jsou jednodušší. Pokud použijete na strop a střechu dřevěné vazníky, pak nemusíte budovat vnitřní nosné zdi a pod nimi základy. Přitom vnitřní dispozice zůstává celá volná a můžete si ji rozčlenit příčkami podle vašich potřeb.

 

Tento přízemní dům s vestavěnou garáží Adeko 415 (katalogový list připravujeme) postavil investor za necelé 2 milióny korun.

 Větší individuální bungalov do L - atriový

Lze postavit i větší bungalov?

Jak ukazuje tento příklad, je to možné. Rodina měla požadavek na bezbariérovost domu a přitom dům měl být tak veliký, aby bylo dost místa pro rodiče a šest dětí. Pozemek byl dosti veliký, dům jsme koncipovali jako atriový (do L) a uživatelé jsou velmi spokojeni.

 Bungalov s dvojgaráží  

Veliká variabilita bungalovů

Ačkoliv jsme vyprojektovali mnoho přízemních domů, takřka nikdy nešlo o totožný projekt. U těchto bungalovů jsou nosné pouze vnější obvodové zdi, takže každý investor má široké možnosti přizpůsobit dispozici svým potřebám. Je možné přizpůsobit nejen velikost pokojů, ale také vybavení a uspořádání koupelny a sociálního zařízení.

 

Bungalov, který vidíte vlevo na obrázku, poskytuje manželům, jejichž děti už "vylétly z hnízda" takřka luxusní bydlení. Vše umocňuje vestavěná dvojgaráž, takže uživatelé si mohou připadat "jako v Americe"

Bungalov 4+1 Adeko 408

Další příklady bungalovů Adeko

Naše projekční firma Adeko projekt s.r.o. již dodala opravdu hodně projektů pro přízemní domy. Jejich stavba je jednoduchá a spojují celou řadu výhod, takže se v nich budete cítit vždy dobře.

 

Například bungalov Adeko 408 má oddělenou obytnou a klidovou zónu, z obývacího pokoje vyjdete přímo na krytou terasu, kde jste chráněni i před nějakou přeháňkou, takže nemusíte s kafíčkem utíkat hned dovnitř. 

Bungalov Adeko 403

Bungalovy Adeko 400, Adeko 403  (vlevo na obrázku) a Adeko 406 byly velmi oblíbené typové projekty. Dnes tuto úlohu přebírá přízemní dům Adeko 404 (s garáží), popřípadě Adeko 401 nebo 402, které mají modernější design a pokoje jsou ještě lépe členěny, takže uživatelům více vyhovují.

 

 

 

Zkrátka a dobře, pokud máte vhodný pozemek, s bungalovem jistě nešlápnete vedle.

 

Vyberte si typový projekt bungalovu 4+1 nebo 3+1 z naší nabídky!

 Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 774 315 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz