ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://adeko.cz/

Úvodní stránka > Individuální projekty RD > Větší individuální bungalov

Větší individuální bungalov

Bungalov pro velkou rodinu

Požadavky na rodinné domy jsou různé. Mladí manželé měli velký pozemek a chtěli postavit dům pro větší rodinu, kterou plánovali. Prvotně jsme navrhovali dům patrový, přesněji řečeno rodinný dům s obytným podkrovím. Ale pak jsme přišli s myšlenkou přízemního atriového domu a ta se jim velmi zalíbila.


 

Velký bungalov - pohled ze zahrady

 

 

Dům je rozdělen na obytnou - společnou a klidovou zónu, které přirozeně vytváří venkovní prostor pro terasu, která je tak chráněna od přístupové cesty a od severu.

 

 Půdorys bungalovu

 Z dostatečně velikého zádveří se vchází přímo do obytného prostoru. Dominantní krb s posezením vytváří centrální prostor, kde se celá rodina schází.

 

Hned vedle sedací soupravy je jídelní stůl, od něj pak je již pár kroků do kuchyně se samostatnou spíží.

 

Ložnice rodičů má vlastní sociální zařízení, které je přístupné pro návštěvy také ze zádveří. Pokoje dětí jsou v "zahradním traktu" a jsou orientovány na jihovýchod a jihozápad.

  Protože parcela se velmi mírně svažuje k severu, využili jsme toho pro vytvoření krytého stání - přístřešku pro osobní auto a pro karavan, který rodina používá.
 Veliký bungalov s přístřeškem pro auto a karavan  Z krytého přístřešku je vstup do technické místnosti, která slouží jako jakési provozní zádveří. Jsou zde skříně na boty, svrchní ošacení, ale taky plynový kotel,  pračka s možností sušit prádlo i v zimě. Pro velkou rodinu docela nutnost.
 Individuální bungalov u Ostravy

 Individuální přístup ke stavbě domu má nesporné výhody. Můžete si postavit opravdu to, co vám vyhovuje a co potřebujete. Nenechte si vnucovat typový projekt, který se pro vaše potřeby a parcelu nehodí!

 

Objednejte si projekt individuálního domu.Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 774 315 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz