ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://adeko.cz/

Úvodní stránka > Individuální projekty RD > Individuální projekty rodinných domů

Individuální projekty rodinných domů

Ušetřete s individuálním projektem!

individuální rodinný důmIndividuálním projektem můžete řešit plánování a výstavbu rodinného domu mnohem snadněji, výhodněji a dokonce i levněji. Samozřejmě, každý chce


ušetřit. Typový projekt je přece levnější. Můžete ušetřit desítky tisíc korun. Ale individuálním projektem můžete ušetřit statisíce!

Stačí počítat: za typový projekt bez úprav vydáte přibližně 25 tis. Kč, dům je třeba osadit na parcelu a vyprojektovat přípojky, to je dalších 15 až 20 tis. Kč. Celkem 40 až 45 tis. Kč.

 Za individuální projekt rodinného  domu běžné velikosti u nás zaplatíte 80 až 120 tis, tedy o 40 až 80 tis. Kč více. Ale pokud se vytvoří účelnější a vhodnější dispozice v individuálním domě, ušteří se minimálně 100 m3 obestavěného prostoru a to je v investičních nákladech cca 450 tis. Kč! Úspora může činit 400 tis. Kč i více. To přeci stojí za zvážení!  Vycházejte z toho, co vy skutečně potřebujete, ne z toho co se nabízí! Stavba rodinného domu je investice zpravidla na celý život, nemusíte se tedy podřizovat projektům, které vám nevyhovují.

 

Konzultujte svoje záměry s námi a ušetřete peníze při stavbě domu už v samém začátku!

 

 Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 774 315 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz